lek. med.

Aneta Majchrzak

Studia medyczne ukończyłam w 1997 roku na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Politechniki Śląskiej oraz AGH.
Medycyną estetyczną zajmuję się od 2008 roku. Należę do Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Towarzystwa Anty-Aging.  Wiele lat praktyki lekarskiej, odbytych szkoleń i kursów specjalistycznych, uczestnictwo w seminariach i kongresach, utwierdziło mnie w przekonaniu, że mogłabym utworzyć własną klinikę, o której zawsze marzyłam. Obecnie jest to miejsce o szerokim wachlarzu propozycji zabiegowych, które wzajemnie się uzupełniają. Oprócz zabiegów z dziedziny Medycyny estetycznej i kosmetologii, nasi pacjenci mogą również skorzystać z usług chirurga, ginekologa i kardiologa.

Każdego pacjenta staram się traktować indywidualnie, dobierając odpowiedni zabieg lub ustalić przyszłościowy plan zabiegowy. Pomaga mi grono specjalistów, z którymi mam przyjemność współpracować i który zawsze  stara się sprostać wymaganiom naszych pacjentów.

Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wykonuję zabiegi z użyciem botoksu, hydroksyapatytu wapnia oraz nici PDO.
Jako jedna z pierwszych osób w Polsce wdrożyłam techniki z zastosowaniem  nici Silhouette Soft. Posiadam wieloletnie doświadczenie w laseroterapii, między innymi z fotoodmładzania i zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego.
Wykonuję zabiegi z użyciem generatora plazmy Plexr, między innymi usuwam zmiany, działam również na problematykę opadających powiek.
W ramach medycyny regeneracyjnej, dobieram odpowiednie preparaty do mezoterapii twarzy i głowy, jak również proponuję pacjentom odmładzającą terapię osoczem bogatopłytkowym Regeneris.


Zapraszamy do nowej siedziby, która spełnia wszystkie standardy komfortu i bezpieczeństwa. 

Manager / Opiekun pacjenta

lek. med.

Marek Klar

O specjaliście

Lek. Marek Klar jest absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Po ukończeniu studiów w 1992 roku rozpoczął pracę w miejskim szpitalu w Katowicach Bogucicach, początkowo pracując jako lekarz stażysta, następnie jako asystent, a obecnie pełnił funkcję kierownika oddziału chirurgii. Zainteresowania zawodowe doktora Klara koncentrują się wokół medycyny zabiegowej. W 2001 roku uzyskał tytuł specjalisty drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Trzy lata później specjalizował się w dziedzinie medycyny ratunkowej, a w 2012 roku otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej.

Doktor Klar jest ambitnym specjalistą, który dba o wysoki poziom wiedzy i umiejętności w dziedzinie chirurgii. Odbył wiele szkoleń i staży specjalizacyjnych w USA oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie nostryfikował swój dyplom otrzymując prawo wykonywania zawodu na Wyspach Brytyjskich. Uczestniczył w kursie rekonstrukcji piersi organizowanym przez European Society of Surgery oraz szkoleniu poświęconemu diagnostyce i leczeniu niezaawansowanego raka piersi organizowanych przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne. Ukończył kursy specjalizacyjne z radiodiagnostyki, chirurgii onkologicznej i patologii nowotworów organizowane przez Centrum Onkologii Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Otrzymał certyfikat w zakresie wykorzystania laserów Ascepion w medycynie estetycznej. Regularnie bierze udział w kongresach i zjazdach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej i Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Klar

Doktor Marek Klar wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i medycyny estetycznej. Przeprowadza operacyjne leczenie nowotworów piersi, w tym mastektomie i operacje oszczędzające pierś (Breast Conserving Treatment, BCT). Ten ostatni zabieg polega na wycięciu guza nowotworowego w granicach tkanek zdrowych wraz z usunięciem regionalnych węzłów chłonnych w dole pachowym. Wykonuje zabiegi laparoskopowe, w tym wycięcie pęcherzyka żółciowego. Operuje guzy jelita grubego. Przeprowadza plastykę przepuklin. W leczeniu żylaków podudzi stosuje techniki minimalnie inwazyjne.

W zakresie chirurgii plastycznej przeprowadza rekonstrukcje piersi, szczególnie po zabiegach usunięcia nowotworów. Wykonuje także zabiegi powiększania piersi. Przeprowadza chirurgiczną plastykę powłok brzusznych. Specjalizuje się w blefaroplastyce powiek górnych i w lipolizie laserowej. Wykonuje również drobne zabiegi takie jak usuwanie blizn oraz poprawia wygląd skóry za pomocą laseroterapii.

Manager / Opiekun pacjenta