lek. med.

Aneta Majchrzak

Studia medyczne ukończyłam w 1997 roku na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Politechniki Śląskiej oraz AGH.
Medycyną estetyczną zajmuję się od 2008 roku. Należę do Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Towarzystwa Anty-Aging.  Wiele lat praktyki lekarskiej, odbytych szkoleń i kursów specjalistycznych, uczestnictwo w seminariach i kongresach, utwierdziło mnie w przekonaniu, że mogłabym utworzyć własną klinikę, o której zawsze marzyłam. Obecnie jest to miejsce o szerokim wachlarzu propozycji zabiegowych, które wzajemnie się uzupełniają. Oprócz zabiegów z dziedziny Medycyny estetycznej i kosmetologii, nasi pacjenci mogą również skorzystać z usług chirurga, ginekologa i kardiologa.

Każdego pacjenta staram się traktować indywidualnie, dobierając odpowiedni zabieg lub ustalić przyszłościowy plan zabiegowy. Pomaga mi grono specjalistów, z którymi mam przyjemność współpracować i który zawsze  stara się sprostać wymaganiom naszych pacjentów.

Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wykonuję zabiegi z użyciem botoksu, hydroksyapatytu wapnia oraz nici PDO.
Jako jedna z pierwszych osób w Polsce wdrożyłam techniki z zastosowaniem  nici Silhouette Soft. Posiadam wieloletnie doświadczenie w laseroterapii, między innymi z fotoodmładzania i zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego.
Wykonuję zabiegi z użyciem generatora plazmy Plexr, między innymi usuwam zmiany, działam również na problematykę opadających powiek.
W ramach medycyny regeneracyjnej, dobieram odpowiednie preparaty do mezoterapii twarzy i głowy, jak również proponuję pacjentom odmładzającą terapię osoczem bogatopłytkowym Regeneris.


Zapraszamy do nowej siedziby, która spełnia wszystkie standardy komfortu i bezpieczeństwa. 

Manager / Opiekun pacjenta