mgr

Sonia Banach

W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Anti-Aging na wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
Od 2016 roku pracuję w AtenaClinic jako Kosmetolog, gdzie wykonuję m.in. zabiegi laserowe, mezoterapie igłową oraz mikroigłową, peelingi medyczne a także zabiegi na ciało.
Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się wizażem, który jest moją wielką pasją. W 2014 roku ukończyłam renomowaną szkołę makijażu Agnieszka Broda School of Make Up w Katowicach-uzyskując tytuł wizażysty.
Publikacje moich makijaży ukazały się m.in. w magazynie branżowym „Ślubne Fryzury i Makijaże”.
Swój warsztat doskonaliłam podczas licznych udziałów w sesjach zdjęciowych oraz największych na śląsku pokazach mody „Silesia Fashion Day”. Jestem absolwentką projektu „Sephora University 2015”, pracowałam także jako ambasador marki Smashbox Cosmetics.
Podczas targów Esthetic Show 2016 w Warszawie, zdobyłam 1 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu dla szkół i uczelni „Czerwona Szminka” – uzyskująć tytuł Mistrza Polski.
Ukończyłam także profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz anty-aging, m.in.: zastosowanie peelingów chemicznych oraz medycznych w medycynie estetycznej, PRX – biorewitalizacja bez igieł, depilacja laserowa, mikronakłucia Dermapen, kriolipoliza CoolTech, endermologia LPG oraz przedłużanie rzęs Nouveau Lashes.
Stale się uczę oraz podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, na kongresach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej.

Manager / Opiekun pacjenta

mgr

Patrycja Szymańska

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie w 2011 r. uzyskałam tytuł kosmetologa. Już podczas studiów pracowałam w gabinecie kosmetologicznym, w którym rozwijałam swoje pierwsze umiejętności zdobyte na uczelni. W 2013 r. rozpoczęłam pracę w Klinice Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Laseroterapii, wtedy po raz pierwszy zetknęłam się ze światem medycyny estetycznej. Ścisła współpraca z lekarzem uświadomiła mi jak ważne jest holistyczne podejście do pacjenta oraz jak świetne rezultaty dają terapie łączone.  W 2016 r. obroniłam tytuł magistra w Śląskiej Wyższej Szkole Zarzadzania im. gen. Ziętka w Katowicach na kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia. Obecnie pracuję w Atena Clinic u boku najlepszych specjalistów, gdzie jedną z najważniejszych rzeczy jest ciągły rozwój oraz dobro pacjenta. W AtenaClinic mam możliwość i przyjemność pracować na wysokiej jakości sprzętach, stosować najnowsze technologie, zdobywać kolejne doświadczenia i mieć pewność, że zawód, który wybrałam dawno temu nadal jest moją wielką pasją.

Manager / Opiekun pacjenta

Natalia Kobiela

Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Pracę jako kosmetolog rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów. Zawód, w którym mam już kilkuletnie doświadczenie jest nieustannie moją ogromną pasją. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów m.in. Peelingi chemiczne oraz medyczne, mikronakłucia Dermapen, Endermologia, mezoterapia igłowa. Od początku swojej kariery zawodowej stawiam na profesjonalizm. Przykładam ogromną wagę do relacji z Pacjentem. Do każdego podchodzę indywidualnie i holistycznie. Uważam, że najważniejsze jest poznanie potrzeb i oczekiwanych efektów, każdego trafiającego do naszej kliniki Pacjenta. Aby każdy z Państwa mógł poczuć się wyjątkowo podczas wizyty w AtenaClinic cały czas poszerzam swoją wiedze i umiejętności oraz śledzę nowe trendy. Liczne szkolenia, rozwój zawodowy oraz osobisty, a przede wszystkim praca z drugim człowiekiem sprawia, że chcę iść po jeszcze więcej!

Manager / Opiekun pacjenta