Peelingi medyczne TCA

Opis technologii:

Skin Tech Pharma Group to jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności.
Skin Tech Pharma Group S.L. to firma z siedzibą na Costa Brava (w miejscowości Empuriabrava) w Hiszpanii, która powstała w wyniku połączenia trzech firm o długiej i uznanej tradycji na światowym rynku estetycznym: Skin Rebirth S.L. (SKIN TECH), Aesthetic Dermal S.L. (RRS® i XL Hair®) i Sicosmedd Eurolab S.L. Ta fuzja pozwoliła na rozwój różnych gałęzi z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz badawczo-rozwojowej i wytwórczej.

Pełna oferta Skin Tech zawiera trzy grupy produktów: peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej, dermokosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących oraz koktajle biorewitalizujące RRS. 

Easy TCA® jest jednym z bardziej rozpoznawalnych produktów Skin Tech, dostępnym na całym świecie peelingiem na bazie TCA i przeznaczonym do głębokiej odbudowy skóry. Przeznaczony do redukcji zmarszczek, w  oznakach fotostarzenia skóry, leczenia młodej skóry z problemami, leczeniu przebarwień i skóry trądzikowej.

Linia dermokosmetyków medycznych Skin Tech składa się z  produktów do codziennej pielęgnacji i  została zaprojektowana specjalnie dla pacjentów z  konkretnymi problemami. Jednym z  ostatnich osiągnięć Skin Tech jest Maska IPLase, stworzona specjalnie dla ochrony skóry po inwazyjnych zabiegach medycznych, jak laser frakcyjny, IPL, głębokie peelingi czy frakcyjne mikronakłuwanie skóry. Aplikowana bezpośrednio po zabiegach, IPLase Mask pozwala na wyeliminowanie oznak zaczerwienienia skóry, pieczenia i dyskomfortu pacjenta.

Koktajle do iniekcji igłowej RRS®, zostały opracowane i opatentowane przez dr Philippe Deprez, który szukał skutecznych i innowacyjnych rozwiązań i możliwości terapeutycznych w leczeniu trudniejszych przypadków dermatologicznych swoich pacjentów. 

Wskazania:

 • Fotostarzenie skóry
 • Drobne zmarszczki
 • Niewielkie przebarwienia
 • Młoda skóra z problemami
 • Suchość skóry
 • Skóra palacza, matowa i ziemista cera
 • Prewencja uszkodzeń powstałych na skutek nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UVA/UVB
 • Skóra wrażliwa

Przebieg:

Peeling jest zwykle nakładany na skórę okrężnymi ruchami za pomocą patyczków kosmetycznych. Ostania warstwa peelingu to ta, która pokazuje nam taki poziom wyszronienia, który chcemy osiągnąć (punkty wyszronienia, „chmury” wyszronienia). Aplikacja odpowiedniej ilości Post Peel Mask wyznacza nam koniec zabiegu. Peeling TCA Classic lub Pain Control nie wymaga neutralizacji. Post Peel Mask hamuje rumień, odczucie pieczenia i uczucie gorąca na skórze w ciągu kilku sekund a także ogranicza znacząco wystąpienie działań niepożądanych po zabiegu.

Sucha skóra zaczyna się złuszczać trzeciego dnia po zabiegu (czasami później jeśli jest to pierwszy zabieg) a złuszczanie kończy się najpóźniej w szósty dniu po zabiegu. Intensywność złuszczania zależy od głębokości wykonania peelingu.

Efekty:

Ujędrnienie i odświeżenie skóry, zmniejszenie lub likwidacja zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, spłycenie blizn po trądzikowych, redukcja rozstępów.

Przeciwskazania:

 • ciąża i laktacja
 • aktywne infekcje wirusowe (np. opryszczka)  w obrębie okolicy poddawanej zabiegowi
 • tendencja do występowania blizn przyrosłych (keloidów, bliznowców)
 • na tydzień przed peelingiem nie należy stosować preparatów drażniących skórę
 • mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem

Cennik:

Peeling medyczny TCA- classic300,-
Peeling medycznyTCA- pain control350,-